سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

قشقاوی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد - نمایش محتوای صدا

 

 

قشقاوی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد

قشقاوی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد

قشقاوی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی گفت: حسن قشقاوی معاون  کنسولی، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه در مراسم راهپپمایی 22 بهمن در بجنورد سخنرانی می کند. 

حجت الاسلام محمد سالاری اظهارکرد: این سخنرانی در ساعت 11:30 در محل مصلی امام خمینی(ره) انجام می شود.

وی ادامه داد: مراسم راهپیمایی22 بهمن ماه در بجنورد از ساعت 10 صبح در میدان شهید آغاز شده و پس از اجرای برنامه‌های فرهنگی از ساعت 10:30 راهپیمایی به سمت مصلی امام خمینی (ره) ادامه می یابد.

سالاری افزود: آتش زدن آدمک استکبار و اجرای سرود 1357 نفری دانش آموزان در محل مصلی انجام شده و قطعنامه نیز بین دو خطبه نماز ظهر و عصر جمعه قرائت خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور همیشه در صحنه مردم از ویژگی های خاص انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: هیچ حزب، گروه و جناحی نمی‌تواند بگوید انقلاب به وسیله آن ها به پیروزی رسیده بلکه رمز اساسی و شرط پیروزی حضور گسترده مردم بود.

سالاری با تاکید بر اینکه مردم خود افکار انقلاب را ساختند، یادآورشد: هم اکنون شرط بقای نظام مردم هستند و امروز تنها پرچم برافراشته اسلام بر دوش این مردم است.

وی عنوان کرد: 22 بهمن روز مبارزه ملت غیور ایران اسلامی با توطئه و دسیسه های استکبار و معاندین اسلام و گروه‌های افراطی است که تمایلی به بردن نامی از اسلام ندارند.

سالاری خاطرنشان کرد: هم اکنون شاهد این هستیم که دشمنان به هر طریقی و در هر تریبون و فضایی تلاش می‌کنند تا حضور مردم را در صحنه‌های سیاسی کشور کمرنگ نشان دهند در حالی که مردم هر سال با شکوه تر از سال گذشته در مراسم راهپیمایی شرکت می‌کنند.

وی گفت: 22 بهمن روز اتحاد، انسجام، همدلی همه احزاب و گروهها و مردم است تا بار دیگر با حضور پرشور و شعف خود، تیری بر قلب دشمنان انقلاب و اسلام بزنند. 

منبع : ایسنا