لزوم توجه بیشتر مدیران خراسان شمالی به موضوع اطلاع‌رسانی

ملک محمد علیزاده با یادآوری اینکه سال گذشته رویدادهای خوبی در حوزه مطبوعات استان خراسان شمالی رقم خورد بیان داشت:  خوشبختانه استاندار و معاون سیاسی، امنیتی استانداری توجه خاصی به حوزه رسانه‌ها داشته و در گفتار و عمل آن را ثابت کرده‌اند.

وی بیان داشت: عنایت خاص مسئولان ارشد استان به حوزه رسانه و اختصاص زمین برای خانه مطبوعات و حمایت از رسانه‌ها حاکی از درایت آنان به مسئله اطلاع رسانی است.

علیزاده تاکید کرد: به طور حتم رسانه مهم‌ترین مؤلفه در توسعه خراسان شمالی بوده و استاندار و معاون سیاسی، امنیتی استانداری تاکنون نشان داده‌اند که به این حوزه اهتمام دارند.

وی با قدردانی از نگاه خاص مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل بیان داشت: این مسئولان همواره در مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلف خانه مطبوعات به عنوان تشکل خبرنگاران حمایت و پشتیانی کرده‌اند.

رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات خراسان شمالی گفت: با عنایات این مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برنامه‌های مختلفی در حد بضاعت برای خبرنگاران به اجرا در آمد.

وی برگزاری مراسم روز خبرنگار در خراسان شمالی، برگزاری انتخابات هیئت‌مدیره، ساماندهی و حمایت از توزیع آگهی‌ها در مطبوعات و همچنین تامین منابع به منظور پرداخت عیدی به اعضای خانه مطبوعات از اقدامات مهم بوده که با حمایت‌های مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی تحقق یافت.

رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات خراسان شمالی خاطر نشان کرد: همچنین با برنامه‌ریزی‌های خانه مطبوعات اعضای این تشکل از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان بازدید کردند.

وی با اشاره به اهتمام مسئولان ارشد خراسان شمالی و فرهنگی به موضوع گفت: از سایر مدیران استان هم انتظار می رود تا  بیش از پیش به اهمیت رسانه  و اطلاع رسانی در عصر کنونی توجه کنند.

به گزارش فارس، 250 فعال رسانه‌ای خراسان شمالی عضو خانه مطبوعات استان هستند.

منبع : فارس