سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

مجموعه ورزشی کارگران آماده شرایط اضطراری شد - نمایش محتوی خبر

 

 

مجموعه ورزشی کارگران آماده شرایط اضطراری شد

دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛فرماندار جاجرم در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به بستری ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا در تنها بیمارستان این شهرستان گفت: هم اکنون درمانگاه تامین اجتماعی هم به صورت تمام وقت به بیماران خدمت رسانی می‌کند.


به گفته حاج زاده با توجه به شرایط سخت کرونایی مجموعه ورزشی کارگران با ۳۵ تخت برای شرایط اضطراری آماده شده است که در صورت نیاز با کمک دانشگاه علوم پزشکی و استفاده از ظرفیت بیمارستان و مجموعه درمانی شهرستان به بیماران کرونایی خدمات رسانی می‌شود.


۵۹۳ نفر آماری بود روز گذشته دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کرد که به علت شدت نشانه‌های بیماری کرونا در بیمارستان‌های خراسان شمالی بستری هستند. ۹۵ نفر از این بیماران فقط روز گذشته، بستری شده اند، ۲ هم استانی هم بر اثر ابتلا به این بیماری جان باختند.


همه شهرستان‌های خراسان شمالی درگیر میزان شدید ابتلا و بستری هستند.


با شیوع گونه دلتا در استان آمار روزانه تست‌های pcr از هزار تست گذشته و افراد در صورت داشتن علائم تا زمان دریافت جواب آزمایش/ باید قرنطینه خانگی را رعایت کنند مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از ۷ مرداد واکسیناسیون ۴ هزار و ۶۴۵ نفر از فرهنگیان انجام شده گفت: از امروز روزانه ۳۰۰ فرهنگی به صورت مستمر واکسن دریافت می‌کنند.