سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

محل‌های برپایی نماز عید فطر در خراسان شمالی - نمایش محتوی خبر

 

 

محل‌های برپایی نماز عید فطر در خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در بیانیه ای از عموم مردممحل‌های برپایی نماز عید فطر در خراسان شمالی مؤمن، روزه دار و متدین استان دعوت کرد با رعایت همه قوانین بهداشتی و رعایت فاصله‎گذاری فیزیکی، در نماز معنوی و باشکوه عید سعید فطر، شرکت کنند.
در بجنورد مرکز استان، نماز عید فطر رأس ساعت هفت صبح در صحن مصلای امام خمینی به امامت حجت الاسلام والمسلمین نوری، نماینده ولی فقیه در استان اقامه خواهد شد.
شیروان به امامت حجت الاسلام  تکمیلی در خیابان استقلال، اسفراین به امامت حجت الاسلام محمدیان در مصلا، فاروج به امامت حجت الاسلام نوروزی در گلزار شهدای گمنام و در آشخانه  به امامت حجت الاسلام  احمدزاده در خیابان خندق برگزار می‌شود.
همچنین در جاجرم به امامت حجت الاسلام موسوی در خیابان ۱۵ خرداد، گرمه به امامت حجت الاسلام  تاتاری در حسینیه شهدا، در راز به امامت حجت الاسلام  نادعلیزاده در میدان معلم و در حصارگرمخان به امامت حجت الاسلام صمدی روحانی مستقر، در حسینیه حصار اقامه خواهد شد.
در غلامان به امامت حجت الاسلام  نوباغی در مقابل مسجد، ایور  به امامت حجت الاسلام صفرزاده در مسجد صاحب الزمان، درق به امامت حجت الاسلام حسام در مصلا، صفی آباد به امامت حجت الاسلام هوشمندنژاد در مصلا، شوقان به امامت حجت الاسلام معصومی در مقابل مسجد و نماز عید فطر در سنخواست به امامت حجت الاسلام  علیزاده، مقابل مسجد جامع برپا خواهد شد.