سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

مرثیه عشق - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مرثیه عشق

مرثیه عشق


برنامه " مرثیه عشق " در دهه نخست محرم از شبکه رادیویی اترک به روی آنتن می رود.

" مرثیه عشق " ویژه برنامه ایام محرم از شبکه استانی صدای خراسان شمالی است که به صورت زنده و به مدت 60 دقیقه از ساعت 18:00 الی 19:00 هر روز پخش می شود تا ضمن پوشش مراسم عزاداری امام حسین (ع) در دهه اول محرم به فرهنگ عاشورا ، پیام های این واقعه مهم در تاریخ اسلام و معرفی شخصیت های تاثیر گذار آن بپردازد و نام و یاد امام حسین (ع) را زنده نگه دارد و موضوع امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه رواج دهد .

ویژه برنامه رادیویی " مرثیه عشق " متشکل از آیتم هایی نظیر روز شمار محرم ، حضور و یا تماس تلفنی با کارشناسان مذهبی ، حضور ذاکرین اهل بیت (ع) ، پخش تعزیه خوانی و گزارش از دیگر شهرهای استان می شود .

از دیگر آیتمهای این ویژه برنامه رادیویی می توان به پوشش مراسم عزاداری در دیگر شهرهای استان توسط گزارشگران افتخاری ، بررسی آداب و آئین ها و فرهنگ بومی اقوام مختلف منطقه در ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) ، کاروان کربلا، دعوت از پیرغلامان، سخنرانی شهید مطهری و بزرگان ، درسها و عبرتها و پرداختن روزانه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد .

برنامه رادیویی یک ساعته " مرثیه عشق " به تهیه کنندگی فرشاد متقی ، دستیاری سمانه سفیدگر ، گویندگی جواد اسکندری ، نویسندگی مریم طبری و گزارشگری آرش ضرغامی از شبکه رادیویی اترک پخش خواهد شد .