Skip to Content

مسابقه طراحی پوسترحماسه جاوید در خراسان شمالی برگزار می شود

مسابقه طراحی پوسترحماسه جاوید در خراسان شمالی برگزار می شود

مسابقه طراحی پوسترحماسه جاوید در خراسان شمالی برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری مسابقه طراحی پوستربه مناسبت یوم ا...نهم دیماه در استان خبر داد

به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام محمد علی سالاری، رئیس ستاد یوم الله 9دی خراسان شمالی اظهار داشت: این مسابقه به مناسبت 9 دی و بصورت آزاد در تمام سطوح و با همکاری حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود که هم اکنون نیز فراخوان آن اعلام شده است.

وی افزود: بصیرت عاشورایی، پیوندناگسستنی  امت با ولایت ، حضور آگاهانه و معنوی مردم در فرونشاندن فتنه  سال 1388 و لحظه شناسی از جمله محورهای این مسابقه خواهد بود.

وی بیان داشت: داوری این مسابقات را چند نفر از کارشناسان و داوران مطرح استان در حوزه هنری بر عهده خواهند داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه آثار خود را در ابعاد 50 در 70 و 300dpi به آدرس بجنورد بلوار استقلال شمالی، نبش استقلال 23، پلاک 93 دبیرخانه ستاد یوم الله 9 دی مستقر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی و یا به آدرسnkh.shora@gmail.com ارسال کنند.

وی با اشاره به اهمیت این روز در تاریخ کشور، یادآور شد: مردم بصیر خراسان شمالی زودتر از بسیاری از استانهای کشور در هشتم دیماه نیز به خیابانها آمدند و عشق و ارادت خود به ولایت را اعلام داشتند.

وی متذکر شد: این روزیادآورحماسه‌ای عظیم است که فریادبلندملت آگاه بویژه مردم فهیم باب الرضا-

گنجینه معرفتها برسرفتنه گران، نقشه های شومشان را برملا کرد.

حجت الاسلام سالاری خاطرنشان کرد: این روز بزرگ برای همیشه درتاریخ انقلاب اسلامی ایران باعنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ماندگار شد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مراجعه کنند.

منبع : واحد مرکزی خبر