سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

مشکلات موجود، ناشی از سوءتدبیر در کشور است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مشکلات موجود، ناشی از سوءتدبیر در کشور است

مشکلات موجود، ناشی از سوءتدبیر در کشور است


 

 

 

محمدباقر قالیباف پیش از ظهر امروز در جمع طرفداران و حامیان خود  در مسجد انقلاب شهرستان بجنورد گفت : مشکلات موجود، ناشی از سوءتدبیر در کشور است.

این نامزد دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما کشور ضعیف و ناتوانی نیستیم و ذخایر مادی و زیرزمینی زیادی داریم گفت: همه {اینها} ناشی از سوءتدبیر در کشور است و این روش اداره کشور نیست .

وی مسائلی از جمله گرانی/ اشتغال و وضع معیشتی مردم را غیرقابل قبول خواند و افزود :  امروز پیشرفت کشور یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت و الزام است.

قالیباف خود و امثال خود را مکلف دانست که به خاطر خون های پاک و مقدس و صدها سال مبارزه این مردم که توانستند استقلال خود را  در مقابل استبداد و استعمار حفظ کنند / راه آنها را ادامه دهند و نظام اسلامی را با همان اهداف و آرمان های امام  و رهبر معظم،  به پیش برند .

وی خطاب به جوانان دهه ی سوم و چهارم انقلاب که دوران دفاع مقدس را  احساس نکردند و  نیز رزمندگان گفت:  ما  باید دولتی را اداره کنیم که بتواند گرهی از مشکلات مردم را باز کند و مردم را از پیچ و خم این مشکلات کمرشکن نجات بدهد و اگر این کار را انجام ندهیم به مردم خیانت کرده ایم .

این نامزد اصولگرا  خود را به عنوان یک خدمتگزار در  خراسان  معرفی کرد و افزود: امروز آمدیم تا مشکلات ناشی از سوء تدبیر را پایان دهیم و نمی گذاریم  کشور در مسیری سنتی و بسته حرکت کند زیرا کشور منتظر یک تدبیر جدید برای مقابله با نابسامانی هااست.

وی   استان خراسان شمالی را دارای مردمی ولایتمدار، شهیدپرور  و  متدین توصیف کرد که در روزهای جنگ و دفاع و خون و آتش توانستند همپای دیگر رزمندگان اسلام دشمن متجاوز را  از خاک پاک ایران بیرون کنند .

این کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری در جمع مردم خراسان شمالی گفت:  راه نجات کشور در سامان دادن به وضع نابسامان اقتصادی کشور است و هر مرزنشین و هر فرد ایرانی بعد از 2 سال احساس خواهد کرد که در همه حوزه ها شاهد تغییر هستیم.

وی افزود:  باید همه برای اینکه این استان را به ظرفیت های واقعی  و فراوان خود  در حوزه ی کشاورزی ، گردشگری ، صنایع خاص و ویژه برسانیم   تلاش کنیم تا مردم را به حقوق واقعی  و شایسته خود برسانیم .

قالیباف در پایان گفت:  ما از امام علی آموختیم که وقتی دولتمردان می خواهند جامعه را براساس قانون اداره کنند باید بین حقوق دولت و حقوق مردم فرق قائل شوند و موظفند اول حقوق مردم و  سپس حقوق دولت را  ادا کنند.