سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

معرفی فعالیت واحد پشتیبانی فنی شبکه اترک - محتوای نمایش فنی

 

 

معرفی فعالیت واحد پشتیبانی فنی شبکه اترک

دانلود

با توجه به افزایش پهنای باند وسرعت انتقال اطلاعات بر روی بستر شبکه های رایانه ای و همچنین بالارفتن قابلیت اطمینان این شبکه ها، امروزه در اکثر شبکههای رادیووتلویزیونی دنیا از سامانه های نرم افزاری با قابلیت اتصال و کنترل سخت افزارهای رایانه ای و غیر رایانه ای استفاده می شود .

این سامانه ها علاوه بر کاهش هزینه های جاری و استهلاک تجهیزات و تقلیل نیروی انسانی مورد نیاز و همچنین سهولت اجرای کار، قابلیتهای بسیار زیادی را نیز در اختیار قرار خواهد داد. از جمله تعریف نحوه کار دلخواه و جلوگیری از انجام روش های سلیقه ای، ارائه آمار بسیار جامع و دقیق از عملیات صورت گرفته، جلوگیری از دوباره کاری و انجام کارهای غیرمجاز توسط کاربران و بسیاری امکانات دیگر که هر کدام به نوبه خود بسیار با ارزش می باشد.

پشتیبانی فنی مرکز با سابقه اجرای موفق اتوماسیون تصویر و ایجاد تحول در سیستمهای تدوین و تأمین برنامه و همچنین با داشتن تخصص کافی در زمینه IT و با انجام مشاوره با کارشناسان ستاد، از مدتها پیش اقدام به تحقیق و مطالعه در زمینه دستیابی به دانش فنی لازم و نیز انتخاب یک سامانه جامع دیجیتال نموده استپربیننده های فنی