رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

معرفی چهره های برتر خبر مراکز در جشنواره تولیدات صداوسیما - نمایش محتوی مجازی

 

 

معرفی چهره های برتر خبر مراکز در جشنواره تولیدات صداوسیما

در بخش گزارش مستند، صابر چهری از کرمانشاه، رامین زال از اصفهان، در تصویربرداری گزارش مستند مهدی ثابت از فارس، در تدوین گزارش مستند، زهره شیرخانی از اصفهان، حائز رتبه های برتر شدند.
در گزارش موضوعی تلویزیونی، مهین انتظار از آذربایجان شرقی و حسین قبادی از مازندران، تصویربرداری گزارش موضوعی مسعود امیرآبادی از قزوین و تدوین گزارش موضوعی فرزانه آزادمنش خراسان جنوبی عناوین برتر را کسب کردند.
گزارش خبری تلویزیونی، حوریه رخشانی از سیستان و بلوچستان و ناصر اکبرپور از چهارمحال و بختیاری، تصویربرداری گزارش خبری سعید ویسی از خوزستان عناوین برتر را به دست آوردند.
در مجموعه های خبری تلویزیونی، احمدعلی احمدپور سردبیر مرکز فارس، در گویندگی عباس بروایه از آبادان، در گویندگی رادیو مهدی حسنی سعدی از کرمان، در گزارش موضوعی رادیو، اعظم فریدون مقدم از خراسان رضوی، نوید سالم زاده از مرکز آبادان، در در گزارش خبری رادیو امین صادقی ار خراسان شمالی و در مجموعه های خبری رادیو عصمت کریمیان سردبیر مرکز چهارمحال و بختیاری، حائز مقام های برتر شدند.
در گزارش مکتوب، سیده نصرت شجاعی از مرکز فارس و در خبر مکتوب، مرضیه قاسمی از اصفهان و در صفحات سایت خبرگزاری و پیام رسان ها الهام پورحسین از فارس، برتر شدند.
در بخش .یژه با موضوع شعار سال، امید شکریازی از آذربایجان غربی، محبوبه آقانوری از قم، در خبرنگاران آزاد، سعیده حاجی زاده از لرستان و عابد قاسمی از خلیج فارس، در باشگاه خبرنگاران جوان فاطمه حبیبی از گلستان، در گزارش هایی با موضوع خدمات نظام، حسن جلال نژاد از همدان، مریم دورباش از گیلان، در گزارش های مردم محور، صفوره موسویلر از آذربایجان شرقی، در بخش سیل، سمیه مرادی از لرستان، فرهاد فرحانی از خوزستان و خاطره تیموری از گلستان، عناوین برتر را کسب کردند.
خراسان شمالی 25 تا 27 مردادماه، میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیمای کشور است.