سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

Loading the player...
موج ورزش

 

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند. در این میان رسانه های گروهی موظفند با در نظر داشتن اهمیت این مقوله و تاثیرات فراوان آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان ، از طریق ساخت برنامه هایی مناسب و هدفمند ، مخاطبان خود را نسبت به  ورزش علاقمند تر و راغب تر نمایند.

صدا و سیمای خراسان شمالی نیز به عنوان یک رسانه استانی اقدام به تهیه برنامه ی رادیویی نموده است با عنوان « موج ورزش » که تلاش می کند تا فعالیت های ورزشی این استان را پوشش دهد.

ارتباط با روسای هیئت های مختلف ورزشی ، تهیه گزارش های مستقیم از سالن های ورزشی استان،  . معرفی برترین ها ، نقد و بررسی عملکرد مسئولین ورزش استان و ارتباط با مدیران تربیت بدنی شهرستانها، بررسی ورزش های بومی استان ، پوشش برگزاری مراسم ورزشی و ورزش های همگانی و... از جمله آیتمهای ثابت این برنامه است.

عوامل برنامه :

تهیه کننده و گوینده : آرش ضرغامی

دستیار تهیه : یاسر ولی زاده

گزارشگر: یاسر ولی زاده ، علی یزدانی