سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

موسیقی های تولیدی شبکه اترک - نمایش محتوای موسیقی

 

 

موسیقی های تولیدی شبکه اترک

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، پنج قطعه موسیقی باکلام و در ساختار های مختلف با عناوین «عشق پاییزی » ، « مسیر خوشبختی»  ، «‏ ماجرا » ، « ماه گل » و « خوش به حالت »  ازتولیدات موسیقی وسرود شبکه استانی اترک ، علاوه بر تصویب در شورای عالی موسیقی و سرود استانها، مجوز پخش از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما را دریافت کردند.

قطعه موسیقی « عشق پاییزی » با شعری از امید صباغ نو ، آهنگسازی و تنظیم مجتبی ابوالقاسم پور و خوانندگی امیر بدیعی در ساختار پاپ ایرانی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

 قطعه موسیقی با عنوان « مسیر خوشبختی» با شعری از علی ترکی پور ، آهنگسازی و خوانندگی سهیل ایلچی زاده و تنظیم رضا توتونچی در ساختار  ایرانی برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

 این آثار درسامانه ‏آرشیو جامع ‏دفتر موسیقی ‏و سرود ثبت ‏شده و با شماره ‏سی ‏دی19967قابل ‏احصاء ‏و بهره ‏برداری می باشد.

قطعه موسیقی «ماجرا » با شعری از امید صباغ نو ، آهنگسازی و تنظیم مجتبی ابوالقاسم پور و خوانندگی امیر بدیعی در ساختار ایرانی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تشویق و تصویب قرار گرفت.

قطعه موسیقی با عنوان « ماه گل » با شعرمحلی، آهنگسازی وتنظیم مسعود مفیدی وخوانندگی محسن میرزازاده و امین شکرشکن در ساختار محلی خراسونی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

قطعه موسیقی « خوش به حالت » با شعرمحلی، آهنگسازی وتنظیم مسعود مفیدی وخوانندگی محسن میرزازاده و امین شکرشکن در ساختار محلی خراسونی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت. این آثار درسامانه ‏آرشیو جامع ‏دفتر موسیقی ‏و سرود ثبت ‏شده و با شماره ‏سی ‏دی19976قابل ‏احصاء ‏و بهره ‏برداری می باشد.