سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

نشست صمیمانه مدیرکل صدا و سیما با سمن های خراسان شمالی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نشست صمیمانه مدیرکل صدا و سیما با سمن های خراسان شمالی

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی در نشست صمیمانه با سازمان های مردم نهاد با محوریت بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما  بر ضرورت مردمی بودن جشنواره تاکید کرد.

حمید قربانی جم با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره و بهره گیری از فرصت های که در استان ایجاد میشود ، گفت: جشنواره تولیدات مراکز استان های سازمان صدا و سیما برتری و مزیت های منحصر به فردی دارد که همه استان به ویژه نهادهای مردمی میتوانند توانایی های خود را ارائه دهند.

وی با بیان اینکه  برگزاری جشنواره تولیدات مراکز دارای برکات، آثار و پیامدهای زیادی برای استان دارد، افزود:این  جشنواره فقط بیانگر توانمندی های صدا و سیما نیست بلکه  فرصت بسیار مغتنمی برای مردم استان است تا  ظرفیت ها و توانمندی های  خود را به ایران و جهان معرفی کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در مشارکت مردم در این جشنواره دارند افزود:با استفاده از ظرفیت های جوانان این نهاد و نخبگان زیرساخت های خوبی برای هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره فراهم می شود.
بهادری مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان شمالی هم در این نشست با بیان اینکه در حال حاضر ۴۳ سازمان مردم نهاد در رده سنی ۱۵ تا ۲۹ سال در استان فعال هستند گفت:جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما این فرصت را در اختیار سمن ها قرار می دهد تا ظرفیت ها و خدمات خود را بیش از پیش تقویت و به مردم معرفی کنند.
در حاشیه این نشست نخبگان و نمایندگان سمن ها با ارائه پیشنهادات و نظرات مشارکت و همراهی خود را برای برگزاری این جشنواره اعلام کردند