نماز جمعه شهرستان ها

امام جمعه شیروان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه آمریکا 36 سال است ایران را مورد تحریم قرار داده و در مذاکرات هسته ای هر روز یک چیز را بهانه می کند گفت: خط قرمزهای جمهوری اسلامی را مقام معظم رهبری بیان کردند و حرف قوای سه گانه و مردم در دفاع از حقوق هسته ای یکی است.

حجت الاسلام والمسلمین کوثری با بیان اینکه در آستانه روز جهانی قدس، دشمنان به وحشت افتاده اند افزود: مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس بار دیگر نشان خواهند داد همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین هستند.

امام جمعه اسفراین نیز ، با اشاره به سالگرد سقوط هواپیمای جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی در سال 67  گفت: آمریکا در این جنایت وقیحانه 290 غیرنظامی را فدای دشمنی خود با ایران اسلامی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان با بیان اینکه حمایت همه جانبه مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده / مسئولیت اعضای تیم مذاکره کننده ایرانی را برای دفاع از حقوق هسته ای مردم کشورمان سنگین تر کرده ، افزود: کشورهای ۱+۵ و در راس آنها آمریکا می خواهند مقصر اصلی شکست احتمالی در جریان مذاکرات را جمهوری اسلامی نشان دهند.

امام جمعه شهر آشخانه هم در نمازجمعه این شهر، با اشاره به پیگیری مذاکرات ایران با پنج به علاوه یک گفت: خطوط قرمز جمهوری اسلامی در مذاکرات کاملا شفاف است و تیم مذاکره کننده کشورمان نیز دقت و حساسیت لازم را در رابطه با حقوق ملت ایران خواهند داشت. 

حجت السلام والمسلمین احمدزاده در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به شبهای قدر افزود: در این شبها رحمت خداوند شامل بندگانش می شود و فرصت مناسبی برای پاک کردن آینه دلها از بدی ها و گناهان است.

امام جمعه فاروج نیز با اشاره به روزهای پایانی
مذاکرات هسته ای گفت: این مذاکرات چه به توافقی خوب و شایسته منتهی شود و یا با زیاده خواهی طرف های غربی به ویژه آمریکا به بن بست برسد، هیچ خلل و تزلزلی در حرکت رو به جلوی ملت ایران به وجود نخواهد آورد.
حجه الاسلام والمسلمین قلی زاده با اشاره به سالروز شهادت 290 مسافر هواپیمای مسافربری ایران توسط ناوگان آمریکایی تصریح کرد: این حادثه یکی از اسناد جنایات آمریکاست و روی سردمداران آمریکایی را تا ابد سیاه کرده است.

امام جمعه جاجرم هم با اشاره به فرا رسیدن شبهای قدر، ماه رمضان را فرصتی برای استحکام رابطه بندگان با خداوند دانست.

حجه الاسلام والمسلمین موسوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: علیرغم تمام همکاری های جمهوری اسلامی، دشمن به دنبال فضاسازی در رسانه هاست تا ایران را عامل شکست احتمالی مذاکرات معرفی کند در حالیکه زیاده خواهی غربی ها امکان رسیدن به توافق را با مشکل مواجه کرده است.

امام‌ جمعه گرمه نیز در خطبه‌های این هفته ، شب قدر را بهترین فرصت برای مبارزه با شیطان دانست و گفت: ایمان و اعتماد به خدا موجب رشد، سعادتمندی و شخصیت بخشی به انسان خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین گرمابی با اشاره به پیگیری مذاکرات ایران و پنج به علاوه یک، از تیم مذاکره کننده خواست با حمایت و پشتوانه مقام معظم رهبری و رعایت خطوط قرمزجمهوری اسلامی، از حقوق ملت ایران به خوبی دفاع کنند.

امام جمعه شهر راز هم با اشاره به انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی(ره) به عنوان روز قدس گفت: مسئله فلسطین مسئله همه جهان اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی تفاوت ایران با دیگر کشورهای دنیا را استقلال جمهوری اسلامی دانست و افزود: دنیا از زیاده خواهی های امریکا خسته شده است.

وی در ادامه همه مومنان را به بهره بردن از ایام لیالی قدر دعوت کرد.

منبع : واحد مرکزی خبر