Skip to Content

نماز جمعه شهرستان ها

نماز جمعه شهرستان ها

نماز جمعه شهرستان ها

امام جمعه شیروان در آئین عبادی – سیاسی نمازجمعه امروز / با قدردانی از  خدمات دولت و با اشاره به حقوق متقابل دولت و ملت گفت:  دولتی که برخاسته از رأی مردم و مورد اعتماد رهبری و مردم است  باید قدر این فرصت  را  برای خدمتگزاری بی دریغ  در  همه شئون سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی و امنیتی بداند. حجت الاسلام و المسلمین کوثری با تبیین رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس جمهور و هیئت دولت خاطر نشان کرد:  بیانات رهبر معظم انقلاب باید چراغ راه دولت قرار گیرد و دولتمردان باید با وجود مردم صبور و مقاوم/ راههای نفوذ دشمنان را ببندند و گفتمان انقلاب اسلامی را  با شجاعت دنبال کنند .

امام جمعه ی اسفراین نیز در خطبه های دشمن شکن نمازجمعه امروز /  امنیت ، آسایش و رفاه کنونی جامعه را مرهون جان فشانی و اخلاص شهیدان انقلاب از جمله شهیدان رجایی و باهنر دانست و تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که امانت دار نظام هستند و به وظیفه خود در قبال جمهوری اسلامی و مردم/  به بهترین شکل عمل کنند. حجت الاسلام و المسلمین محمدیان هفته دولت را فرصتی برای ارائه خدمات نظام به مردم بیان کرد و افزود : گزارش های مسئولان به مردم باید به گونه ای باشد که آنان این اقدامات را در بطن زندگی خود احساس کنند .

خطیب جمعه فاروج هم در این آئین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت ،گفت: اصلی ترین اولویت در حوزه اقتصادی از نگاه رهبری ، لزوم تشکیل یک ستاد فرماندهی قوی برای اقتصاد مقاومتی و پرهیز از هر برنامه ی غیرمنطبق بر اقتصاد مقاومتی است و در حرکت اقتصادی هم باید مراقب بود که از ایجاد فاصله طبقاتی جلوگیری شود .

حجت الاسلام و المسلمین قلیزاده با اشاره به بازگشایی سفارتخانه دولت انگلیس  در تهران ، از مسئولان خواست مراقب باشند که این سفارتخانه به مرکز دسیسه علیه ملت ایران تبدیل نشود.

خطیب جمعه آشخانه هم با اشاره به اعزام حجاج به سرزمین وحی گفت:  شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل امسالِ حاجیان در مراسم برائت از مشرکین با توجه به توطئه های آمریکا و صهیونیسم  در منطقه،  اهمیت ویژه ای دارد.  حجت السلام و المسلمین  احمدزاده هم با اشاره به گشایش سفارت انگلیس در ایران گفت: مسئولان و ملت،  باید با بصیرت، مراقب  نفوذ استعمار پیر باشند؛ چرا که در همه این سالها انگلیس با خباثت مثال زدنی در مقاطع مختلف ضربات جبران ناپذیری به ایران وارد کرده است .

خطیب جمعه جاجرم نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر گفت: دولتمردان می توانند با عملکرد خوب خود ، میزان امید را در مردم بالا ببرند و هفته دولت فرصتی مناسب برای قدردانی  از دولتمردان است . حجت الاسلام والمسلمین موسوی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، گفت: به  پایان رساندن مذاکرات هسته ای، اجرای طرح نظام سلامت ، کاهش تورم و ایجاد ثبات نسبی اقتصادی از عملکردهای خوب دولت  و شایسته قدردانی است .

حجت الاسلام والمسلمین گرمابی امام جمعه گرمه  هم با گرامیداشت هفته دولت ، این هفته را فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای دولت و نظام اسلامی عنوان کرد و گفت:  مسئولان با توجه بیشتر به مناطق محروم ،  موجب دلگرمی و امید روز افزونِ مردم شوند .

خطیب جمعه  راز  هم  با  تجلیل از خدمات دولتمردان/ آنها  را به الگو گرفتن از ویژگی های رفتاری و عملکرد شهیدان رجایی و باهنر دعوت کرد و گفت:  مسئولان برای  برقراری عدالت در اعطای تسهیلات به مناطق مختلف از جمله نقاط محروم  تلاش و از شکل گیری فاصله طبقاتی جلوگیری کنند . حجت الاسلام والمسلمین نوروزی همچنین از سرمایه گذارانی که برای عمران و آبادانی منطقه  و جلوگیری از مهاجرت  مردم به شهرهای دیگر تلاش می کنند، قدردانی کرد.

منبع : واحد مرکزی خبر