سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

نوید و ندا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نوید و ندا

انیمیشن " نوید و ندا " به تهیه کنندگی مرضیه دادمهر با مضمونی آموزشی مفاهیم دینی را در ساختاری دراماتیک وبه شکلی آسان برای کودکان ارائه می نماید ،

در هر قسمت این مجموعه به شکلی آموزنده کودکان را با مفاهیمی مانند صبر-  صرفه جویی - مبارزه با زورگویی - بخشش و .....آشنا می کند   و پدر و مادر نوید وندا به صورت خلاقانه به فرزندان خود درس زندگی می دهند .

انیمیشن " نوید و ندا " با هدف آشنایی کودکان با مسائل رشد در یک مجموعه در بیست و شش قسمت هفت دقیقه ای در مرکز خراسان شمالی تهیه می شود .

پیش تولید این پروژه از تیرماه امسال آغاز شد و تا پایان شهریور ادامه دارد که  همزمان با پیش تولید ، تولید  آن  از شهریورآغاز و تا اواسط اسفند امسال دوازده قسمت از کل مجموعه تولید و به خروجی نهایی می رسد و ادامه مجموعه ، شامل  چهارده قسمت دیگر تا اواخر سال آینده به اتمام نهایی می رسد .

در تولید این انیمیشن از تکنیک دو بعدی استفاده شده ، تمامی متحرک سازی ها ( طراحی کلید و بیت وین ها )  روی کاغذ و به صورت دستی انجام میشود  . در طراحی  بک گراندها سعی شده از فضاها و اماکن بومی استان خراسان شمالی استفاده شود و به قومیت های مختلف استان و فرهنگ آن اشاره شود .

عوامل این انیمیشن شامل : تهیه کننده : مرضیه دادمهر گارگردان : نیما میگلی – مرضیه دادمهر, نویسنده : مسعود اباذری , طراح بک گراندها و کاراکترها : داوود مقدمی, طراحان کلیدی  : نیما میگلی  محمد تهانی  مهران پاسپان , طراحان بیت وین  : شهرام میر نیا ,محمد تهانی و ابوالفضل انصاری , دسن : آسیه صدیقیان , اسکن : ابولفضل انصاری , رنگ و سایه :مهران پاسبان , کامپوزیت : مرضیه دادمهر, مدیر دوبلاژ : مهوش افشاری , صدابرداری :  نادر علیمردانی, تدوین و صداگذاری : ابوالفضل انصاری , موسیقی :  امیر پاافشار , می باشند .