Skip to Content

نگاهی ویژه به شهرهای استان در شبهای اترک

نگاهی ویژه به شهرهای استان در شبهای اترک

نگاهی ویژه به شهرهای استان در شبهای اترک

برنامه تلویزیونی شبهای اترک در فصل زمستان با حضور در بین اقوام مختلف شهرهای استان به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی رسول فرحبخش و با آیتم های متنوع هر شب به مدت 60 دقیقه از شبکه اترک پخش می شود .

در سری جدید برنامه زنده شبهای اترک که هر شب از سیمای خراسان شمالی به روی آنتن می رود پنجشنبه شب ها با هدف توجه رسانه به اقوام و اهمیت بخشی به خرده فرهنگهای ساکن در خراسان شمالی به یکی از شهرستانهای استان سر زده و برنامه زنده از میان مردمان آن شهر پخش خواهد شد .

دعوت از کارشناسان و میهمانان ، دیدنی های استان ، تقویم تاریخ ، گزارش روز ، مسابقه پیامکی ، ویژه برنامه شهرستانها از جمله آیتمهای شبهای اترک زمستان می باشد.

ویژه برنامه شهرستانها با رویکرد معرفی اقوام و ظرفیتها و توانمندیهای ساکن شهرهای مختلف استان پنجشنبه ها از ساعت 19:00 الی 20:30 از یکی از شهرهای استان پخش می شود .

تهیه کنندگی برنامه برعهده رسول فرحبخش ، دستیار تهیه مجید جهانگرد و جواد روحانی و نویسنده طاهره رمضانی است  .

از دیگر عوامل تولید و پخش این برنامه ؛ تصویربردار و تدوینگر رضا اسکندری و علی گریوانی ، صدا بردار احسان حسن زاده ، گزارشگر یاسر ولیزاده ، مجریان آرمان حیدرزاده و آرش ضرغامی هستند .

شبهای اترک زمستان 94 به غیر از پنج شنبه ها و جمعه ها ، هر شب از ساعت 21:00 الی 22:00 از سیمای اترک خراسان شمالی میهمان خانه های پر مهر هم استانی هاست .