Skip to Content

نیروهای مسلح کشور امروز در آمادگی کامل قرار دارند .

نیروهای مسلح کشور امروز در آمادگی کامل قرار دارند .

نیروهای مسلح کشور امروز در آمادگی کامل قرار دارند .

فرمانده ی قرارگاه نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور گفت : نیروهای مسلح کشور امروز در آمادگی کامل قرار دارند .

امیر جهانشاهی دیروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ 130مستقل شهید دلجویان ارتش در بجنورد گفت : امروز نیروهای مسلح برای دفاع از انقلاب و استقلال کشور در اوج آمادگی قرار دارند به طوری که در بسیاری از زمینه ها از صنایع موشکی به خودکفایی کامل رسیده اند .

وی افزود: استراتژی ما در کشور بازدارندگی و دفاع همه جانبه است و این دفاع مبتنی بر برخوردهای سخت و نیمه سخت فراتر از مرزهای سرزمینی کشور خواهد بود .

فرمانده ی قرارگاه نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور ، دین مداری ، ولایت مداری و مردمی بودن را از جمله ویژگی های  بارز نیروهای مسلح کشور برشمرد .

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان هم در این آئین ایران اسلامی را الگوی امنیت در منطقه و نیروهای مسلح را بازوان امنیت در کشور برشمرد که جامعه به وجود آنها نیازمند است .

نوروزیان معاون سیاسی- امنیتی استاندار خراسان شمالی هم در این مراسم از ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی مکتبی یاد کرد که نقش مهمی در حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی کشور دارد .

در این مراسم با قدردانی از خدمات سرتیپ دوم ستاد علیرضا صادقی اصل /سرهنگ ستاد ابراهیم گـُلـگـلی به عنوان فرمانده جدید تیپ 130مستقل شهید دلجویان ارتش معرفی شد .

منبع : واحد مرکزی خبر