سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

همایش بزرگ مجریان و ناظران و بازرسان انتخابات - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش بزرگ مجریان و ناظران و بازرسان انتخابات

همایش بزرگ مجریان و ناظران و بازرسان انتخابات


 

همایش بزرگ مجریان ، ناظران و بازرسان یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر وروستا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی در این همایش گفت : انتخابات دانشگاهی است که خیلی ها نمره عالی می آورند و خیلی ها هم نمره نمی آورند سعی کنید که با رعایت قوانین ، کنار گذاشتن حب و بغض ها سلامت انتخابات را تضمین کنید .

وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی چشم دوخته اند که ببینند انتخابات ایران اسلامی چگونه برگزار می شود گفت : شما مسولان دست اندر کار انتخابات امانتدار آرائ مردم هستید ، سعی کنید با انجام وظیفه ی درست و رعایت موازین و قوانین انتخابات به بهترین وجه  برگزار شود تا دشمنان با این پیروزی بزرگ خوار ذلیل شوند .

حجت الاسلام عبدالهی رییس هیات نظارت شورای نگهبان در انتخابات  هم با اشاره به اینکه مردم و مسولان هر کدام به گونه ای در این آزمون بزرگ نقش آفرین هستند گفت : شما مسولان اجرایی با قانونمندی می توانید در تقویت اراده مردم نقش مهمی را در خلق حماسه بزرگ ایفا کنید.

پاکمهر فرماندار شهرستان بجنورد هم در این همایش ناظران ، مجریان و بازرسان را عوامل موثر در برگزاری انتخابات دانست و افزود : رعایت اصل عدالت محوری ، امانتداری ، اخلاص از ویژگی های اصلی عوامل برگزار کننده انتخابات است .