همه می آییم در صدای اترک

همه می آییم در صدای اترک

ویژه برنامه زنده " همه می آییم " به مناسبت سالروز 22 بهمن از صدای خراسان شمالی به روی آنتن می رود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت : ویژه برنامه روز 22 بهمن صدای شبکه اترک با عنوان " ما می آییم " از ساعت 9:00 صبح روز راهپیمایی آغاز و تا ساعت 12:00 ادامه می یابد .

وی با بیان اینکه این ویژه برنامه رادیویی انعکاس لحظه به لحظه حضور حماسی مردم همیشه در صحنه خراسان شمالی در راهپیمایی 22 بهمن را برعهده دارد افزود : برقراری ارتباط با گزارشگران حاضر در جمع راهپیمایان برای تصویرسازی از حضور حماسی مردم در ذهن مخاطبان رادیو اترک از جمله اهداف این برنامه است .

محسن زاهد احمدی از دیگر آیتمهای ویژه برنامه " همه می آییم " را پخش موسیقی های انقلابی ، حضور میهمانان و دعوت از مردم به زبانهای بومی و محلی کرمانجی – ترکی – ترکمنی – فارسی – تاتی ، پخش موسیقی زنده با دعوت از نوازندگان بومی و محلی استان ، ارتباط تلفنی با مسئولان استانی و همه شهرستانهای استان اعم از آیت ا... مهمان نواز – امامان جمعه ، نمایندگان مجلس ، فرمانداران و بخشداران شهرهای مختلف استان ، پخش آنونس ، قرائت پیامک ، پخش تلفن های مردم ، قرائت اشعار حماسی ، پخش گزیده ای از فرمایشات امام و رهبری درباره انقلاب اسلامی و ارتباط زنده با گروه واحد سیار مستقر در مسیر راهپیمایی برشمرد .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اعلام اینکه تهیه کنندگی ویژه برنامه رادیویی " خیابان 22 بهمن "  را ابراهیم نسیمی برعهده دارد اضافه کرد : از عوامل مرتبط با این برنامه می توان به زهرا حیدری به عنوان نویسنده و دستیار تهیه کننده ، جواد اسکندری و اعظم صادقی به عنوان گوینده و یاسر ولیزاده ، آرش ضرغامی ، خانم نسیم و آنیتا فرید گرگانی به عنوان گزارشگران این ویژه برنامه و خانمها صدیقه پیرایش و زهرا نیستانی بعنوان ارتباطات اشاره کرد.