سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

هم اندیشی برای استقبال از مقام عظمای ولایت - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هم اندیشی برای استقبال از مقام عظمای ولایت

هم اندیشی برای استقبال از مقام عظمای ولایت


 

 

نظام جمهوری انقلاب اسلامی نظام امت و امام و نظام ولایی است.

امام جمعه بجنورد امروز در دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه خراسان شمالی که در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی برگزار شد، گفت: مردم خراسان شمالی با استقبال باشکوه از رهبرشان به دشمنان ثابت می کنند که بشر  باید به رهبری دینی همه جانبه تن دهد  تا  از یوغ استعمار خارج شود.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی  از  اقدامات صدا و سیمای استان برای ایجاد شور و شوق در بین مردم  تجلیل کرد و از امامان جمعه استان هم خواست با هماهنگی بیشتر، زمینه میزبانی شایسته از مقام معظم رهبری در استان فراهم شود.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این جلسه که با موضوع هم اندیشی برای استقبال از مقام عظمای ولایت برگزار شد، پوشش رسانه ای سفر مقام معظم رهبری را  شامل سه بخش قبل از سفر، حین و بعد از سفر  عنوان کرد.

مهدوی افزود:  در بخش های مختلف صدا و سیما با پیش بینی برنامه های ویژه و خبرهای فوری، ارتباط های زنده تلویزیونی و رادیویی با شبکه های سراسری و دیگر استان ها، سفر ایشان، کامل و  جامع پوشش  داده می شود.

وی افزود: این ویژه برنامه ها  از شنبه هفته جاری با برنامه ویژه سیما  از ساعت 9 صبح آغاز شده است .

مدیر کل صدا وسیمای خراسان شمالی گفت:  5 قطعه موسیقی فاخر مرتبط با سفر رهبر معظم انقلاب در این مرکز تولید شده و  نظر سنجی های انجام شده سازمان، نشان از استقبال با شکوه مردم استان از سفر ایشان دارد

مهدوی با اعلام پیش بینی تجهیزات سخت افزاری مناسب برای پوشش کامل سفر  افزود: 10 فرستنده دیجیتال در استان در حال نصب است و 30 فرستنده هم شبکه های یک،  دو،  سه و  استانی را در نقاط مرزی پوشش خواهد داد.

وی افزود:  با نصب این فرستنده ها  85 درصد استان تحت پوشش شبکه دیجیتال قرار  می گیرد  و خراسان شمالی،  رتبه اول را در کشور، از حیث پوشش شبکه دیجیتال کسب می کند.

تاکنون 18 میلیارد ریال برای نصب فرستنده های آنالوگ و دیجیتال در  خراسان شمالی هزینه شده است.