Skip to Content

هم اندیشی رسانه ای برای حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان

شناسه : 350872425

در نشست مشترک مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز خراسان شمالی و مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی استان، راهکارهای حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما  در نشست مشترک مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی و مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی استان، راهکارهای معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های صنعتی و تولیدی استان و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان بررسی شد.

یحیی نیکدل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این نشست با قدردانی از مدیران و برنامه سازان شبکه اترک برای انعکاس ظرفیت های تولیدی و صنعتی استان گفت: مدیران و برنامه سازان این مرکز با استفاده از بانک اطلاعاتی حوزه صنعت، معدن و تجارت، برنامه سازی  و همچنین آگاهی بخشی عمومی درباره توانمندی صنایع کوچک و توسعه حوزه صنعت، می توانند حامی خوبی برای توسعه سرمایه گذاری  در استان باشند.

محمد صمدی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان هم در این نشست با اشاره به قابلیت های خراسان شمالی در توسعه تجارت خارجی و صادرات گفت: امسال تولیدات استان به 30 کشور دنیا صادر شد.

مدیر کل صداوسیمای شبکه اترک هم در این دیدار، هدف اصلی و اولویت برنامه سازی رسانه استانی را توجه جدی به توسعه استان در همه بخش ها دانست و گفت: تولید برنامه های متنوع و تاثیرگذار با هدف معرفی ظرفیت ها، کمک به حل مشکلات مردم و جذب حداکثری مخاطبان از اهداف عمده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی است.

حمید قربانی جم افزود: صدا وسیمای مرکز استان با اقداماتی از جمله تعریف و تبیین موانع و چالش های توسعه در برنامه های گفتگو محور، تعریف و تبیین مزایا و نقاط قوت توسعه یافتگی در برنامه های مستند، تبیین رسانه ای نقش سرمایه داران، کارفرمایان، کارگران، سازمان های مردم نهاد، خانواده ها و عموم مردم، می تواند بستر ساز توسعه استان باشد.