Skip to Content

هم اندیشی رسانه و توسعه شهری

شناسه : 350939175

آمادگی شبکه اترک برای راه اندازی رادیو محله

مدیر کل صداوسیما ی خراسان شمالی گفت: شبکه اترک آماده همکاری با شورای شهر برای راه اندازی رادیو محله است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما رئیس شورای شهر بجنورد امروز در نشست اعضای شورای شهر با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای خراسان شمالی 24 ساعته شدن شبکه اترک را رویداد خوبی در تاریخ رسانه استانی دانست و گفت: انتظار داریم با 24ساعته شدن شبکه اترک به جاذبه های استان و قومیت ها بیشتر از گذشته پرداخته شود.

محمدی همچنین گفت: بدون شک رسانه ای که توقعات مردم را شناسایی و منعکس کند به همان اندازه نیز مسئولان را پاسخگو خواهد کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی هم در این نشست گفت: ارتقای کیفی برنامه های شبکه اترک به ویژه از ابتدای سال 97 هدف اصلی این مرکز است .

حمید قربانی جم افزود: شبکه تلویزیونی اترک پس از 24 ساعته شدن، سه هدف مهم را دنبال می کند که یکی از آنها ارتقای سطح کیفی برنامه و بازنگری در طرح های تلویزیونی است.

وی همچنین معرفی چهره ناشناخته استان در همه بخش ها و حضور دوربین های این مرکز در همه نقاط استان را از دیگر اولویت های شبکه اترک برشمرد.

قربانی جم همچنین با اشاره به اینکه صدا و سیمای استان نقد در همه حوزه ها را می پذیرد گفت : این مرکز، آمادگی تولید و پخش برنامه های مشارکتی از جمله راه اندازی رادیو محله و پخش زنده جلسات شورا را دارد.

در این نشست هر یک از اعضای شورای شهر بجنورد، دیدگاه های خود را درباره توسعه شهری و توانمندی های رسانه برای انعکاس برنامه های شورای شهر و توسعه شهری بیان کردند