سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

هم آهنگی هیئت های نظارت و اجرایی برای انتخابات قانونمند - نمایش محتوی خبر

 

 

هم آهنگی هیئت های نظارت و اجرایی برای انتخابات قانونمند

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی؛ عضو حقوقدان شورای نگهبان در حاشیه این نشست در بجنوردگفت: برای ایجاد وحدت بیشتر بین هیئت های اجرایی، هیئت نظارت، استاندار و مسئولان اجرایی و دادگستری هم در جلسات شرکت می کنند و بحث های وحدت آفرین مطرح می شود.
محمد دهقان با اشاره به حضور اعضای هیئت های نظارت استان های خراسان در این نشست در بجنورد افزود: مطالب بسیار ارزنده ای در راستای همکاری کامل برای انتخاباتی خوب و سالم مطرح شد و همکاری خوبی در این زمینه در استان وجود دارد.
وی گفت: مایه خوشبختی است که نظرات هیئت نظارت ما و رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان با نظر استاندار و مسئولان اجرایی و مسئولان دادگستری، کاملا همسان بود.
رئیس و سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در خراسان شمالی هم در حاشیه این نشست گفت: برای کسب آمادگی بیشتر در انتخابات، نیازمند اطلاعات بیشتری از کشور بودیم که با حضور دکتر دهقان ممکن شد و همکاران ما منسجم شدند.
عابدین عابدی مقدم ابراز امیدواری کرد با همکاری بهتر اعضای هیئت نظارت با هیئت های اجرایی، انتخابات سالم و پرشور همچون گذشته برگزار کنیم و مردم استان هم کمافی السابق، حرفی برای گفتن داشته باشند؛ هم از نظر حضور و هم انتخاب اصلح.