سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

واژگونی تانکر چسب در گردنه امین الله - نمایش محتوی خبر

 

 

واژگونی تانکر چسب در گردنه امین الله

دانلود

سرهنگ مهدی کیوان نژاد گفت: دیشب در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد واژگونی در گردنه امین اله نرسیده به روستای مملجه، بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند، که متأسفانه در این سانحه راننده کامیون به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.


وی افزود: علت این حادثه در حال بررسی است.


سرهنگ کیوان نژاد با بیان اینکه این کامیون پس از واژگونی و ورود به باغ‌های کشاورزی دچار حریق و به باغ‌ها خسارت وارد کرده است به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند.


ابراهیم پرفند رییس جمعیت هلال احمر بجنورد هم دلیل واژگونی تریلی حامل چسب مایع را در محور بجنورد- جنگل گلستان در محدوده گردنه بدرانلو را جدا شدن اتاقک راننده از تریلی اعلام کرد و گفت: حضور به موقع نیرو‌های امداد و نجات هلال احمر شهرستان بجنورد باعث جلوگیری از سرایت آتش سوزی به تانکر حامل ۲۸ تن چسب مایع و افزایش خسارت‌های احتمالی ناشی از آن شد.


اوایل اردیبهشت ماه نیز اثر واژگونی یک دستگاه تریلی حامل سیمان در محور بجنورد- اسفراین و در گردنه اسدلی باعث مرگ راننده این وسیله نقلیه شد، در این حادثه سرعت بالای کامیون دلیل بروز این سانحه اعلام شد.