سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

ولات له هیلی هفته - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ولات له هیلی هفته

Loading the player...

ولات له هیلی هفته  به مفهوم ( استان در آینه هفته ) اخبار و رویدادهای مختلف استان را به زبان کرمانجی اطلاع رسانی می کند .

ولات له هیلی هفته عنوان  برنامه ای تلویزیونی است که جمعه ها از ساعت 21:45  تا 22:00 به مدت پانزده دقیقه از شبکه اترک پخش می گردد .

این برنامه با رویکرد توجه بیش از پیش به نیاز بومی و محلی استان برای مخاطبانی تهیه شده است که در طی هفته نتوانسته اند از خبرهای استان مطلع شوند منتهی با گویش کرمانجی و در قالب سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی مخاطبان را از خبرهای استانی در هفته ای که پشت سر گذاشته ایم مطلع می کند .

آیتم های این برنامه شامل : آرم آغازین و پایانی ؛ وله ؛ پلاتوی گویندگان ؛ بررسی  مهمترین خبرهای استان در حوزه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی ؛ پرداختن به مشکلات استان که در طی هفته گذشته به وجود آمده ؛ پخش گزارشهای خبری هفته و بررسی و مرور خبرهای ورزشی استان می باشد .

تهیه کننده این برنامه بهنام یزدانی است و قاسم وحیدی به عنوان دستیار تهیه ، زهرا حیدری نویسنده و اسماعیل حسین پور نیز به عنوان کارشناس تهیه کننده این برنامه تلویزیونی را همراهی می کنند .

از دیگر عوامل تولید و پخش " ولات له هیلی هفته " می توان به خانم آهی به عنوان مجری ، حسین بهادری به عنوان تصویربردار استودیو و تدوین گر ، محمود قربانی ، حمیدرضا دانشپور ، مهدی رحیمی و علی اکبر نوروزی به عنوان تصویربرداران پرتابل و خانمهای سمانه اکبرزاده و نرگس پنج تن پناه به عنوان گزارشگران اشاره کرد .