سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در هفته بسیج - نمایش محتوی خبر

 

 

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی؛ گروه رادیویی بسیج صدا و سیمای خراسان شمالی با ویژه برنامه « شجره طیبه » شنوندگان خود را در هفته بسیج همراهی می کند. این برنامه با هدف تبیین دستاوردهای پایگاههای بسیج استان ، ترویج فرهنگ بسیج ، پایداری واستقامت و... با انتخاب موضوعات مختلف در هفته بسیج می‏کوشد تا با بهره گیری ازحضوراقشار بسیجیان به نقش و جایگاه بسیج در جامعه بپردازد.

حضور و مصاحبه با مدیران پایگاههای اقشار بسیج ، بسیج و جنگ نرم ، معرفی بسیجیان نمونه ، اهدای کمک مومنانه ، گزارش های مردمی ، موسیقی ، تلفن و پیامک مردمی ، کلام و جملاتی از بسیجیان ، معرفی کتاب ، اخبار مرتبط با برنامه های هفته بسیج و... از دیگر بخش‏های متنوع برنامه است.

عوامل این برنامه شامل تهیه کننده : خانم زهرا نیستانی  ,گوینده : جواد اسکندری و گزارشگر: نور محمد یزدانی  می باشد .

« شجره طیبه » در هفته بسیج هر روز ساعت 13 به مدت نیم ساعت از صدای اترک شنیده می شود.

همچنین سیمای اترک با ویژه برنامه مستند تلویزیونی « روایت خدمت » سعی دارد ضمن گرامی داشت هفته بسیج به مرور و انعکاس روایت خدمت رسانی بسیجیان به مردم ایران اسلامی در استان خراسان شمالی بپردازد.

گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیمای خراسان شمالی 10 مستند ، با رویکرد معرفی پایگاه‌های بسیج موفق استان با محوریت مسجد محوری و خدمت رسانی به مردم جامعه تولید کرده است . این مستند تلویزیونی که از پایگاه های بسیج خواهران و برادرن شهرستانهای استان تولید شده‌است به نقش بسیج در خدمت رسانی و امید آفرینی در جامعه می پردازد

 

روایت خدمت به تهیه کنندگی سید مصطفی مرتضوی و با همکاری بسیج محلات سپاه حضرت جواد الائمه علیه السلام تولید شده است.

مستند تلویزیونی روایت خدمت هر شب بعد از اذان مغرب و عشاء به مدت 10دقیقه در هفته بسیج ازسیمای اترک پخش می شود .