Skip to Content

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در هفته دفاع مقدس

شناسه : 356431837

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، صدای اترک با ویژه برنامه« پلاک هشت» شنوندگان خود را در هفته دفاع مقدس همراهی می کند.این برنامه با هدف  تبیین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثاروشهادت، پایداری واستقامت، با انتخاب موضوعات مختلف بر اساس روز شمار هفته دفاع مقدس می‏کوشد تا با بهرگیری ازحضور رزمندگان به نقش و جایگاه ایثار، شهادت در راه خدا ، ایستادگی برای وطن و...بپردازد.

 معرفی شهدای استان،تشریح عملیات‏های بزرگ، گزارش، موسیقی، تلفن و پیامک مردمی، خاطره گویی،برش فیلم، کلام بزرگان، معرفی کتاب، اخبار مرتبط با برنامه های هفته دفاع مقدس و... از دیگر بخش‏های متنوع برنامه است.

«پلاک هشت»به تهیه کنندگی زهراتیمورزاده وگویندگی جواداسکندری در هفته دفاع مقدس هر روز ساعت 18 به مدت یک ساعت به صورت زنده از صدای اترک شنیده می شود.

 همچنین سیمای اترک در ویژه برنامه« شب‏های اترک»با دعوت از رزمندگان عزیز سعی دارد ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس به مرور و انعکاس رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس پرداخته و با  بخش های گوناگون شامل: گزارش مردمی پیرامون ایثار و رشادت های رزمندگان  و تجلیل از مقام شهدا ، جانبازان و ایثارگران از زبان مردم ، یک روستا یک شهید سر زدن به یک خانواده شهیددر روستاها و زیارت قبور شهدا ، موسیقی تصویر مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت ، شب نشینی( عیادت و سرزدن به جانبازان دفاع مقدس استان در قالب گفتگویی صمیمی)، میهمان: دعوت از چهره های شاخص ایثار و مقاومت در استان، سکانس پایداری (برگزیده بخشهایی از آثار سینمایی و تلویزیونی دفاع مقدس) و...یادآور روزوسالهای دفاع مقدس باشد.

«شب‏های اترک»به تهیه کنندگی محسن سرداریان درهفته دفاع مقدس هر شب ساعت 20:45 به مدت 45 دقیقه از سیمای اترک به صورت زنده پخش خواهد شد.

معاونت خبر مرکز نیز با پوشش مراسم های ویژه هفته دفاع مقدس از قبیل رژه  نیروهای مسلح، غبار روبی گلزارشهدا ، گفتگوی ویژه خبری ،  انعکاس برنامه های ستاد و... به مخاطبان اطلاع رسانی می کند.