سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه روز قدس - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه روز قدس

ویژه برنامه روز قدس

«روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم.»[۷] همچنین او در شرح جهانی بودن این روز گفت: «روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند، در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند... روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دانها بریزند.»[۸]

پس از دعوت آیت‌الله خمینی، این روز در ایران به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شد.

ویژه برنامه روز قدس از صدای خراسان شمالی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و پوشش دادن راهپیمایی از ساعت 10 الی 12:30 به صورت زنده پخش می شود .

این برنامه شامل گزارشهای مردمی – بیانات و اطلاعیه های امامان جمعه شهرستان ها – سخنرانی مقام معظم رهبری – گزارش از شهرستانهای استان - موسیقی بی کلام و با کلام و غیره خواهد بود .

عوامل برنامه :

تهیه کننده : خیرالنساء احمدی

دستیار تهیه : زهرا نیستانی

گویندگان :بهزاد عزیزی – زهرا محمدی

گزارشگران : محمد یزدانی – کبری محمدی

گزارشگران شهرستان : آقای نیکزاد – آقای کریمی

نویسنده : مریم نیازی