سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه محرم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه محرم

Loading the player...

ویژه برنامه تلویزیونی محرم به تهیه کنندگی محسن سرداریان، محرم و صفر امسال با تغییر دکور و استفاده از نمادهای فرهنگی محرم و عاشورای حسینی ، هر شب با پرداختن به موضوعات مذهبی و مرتبط با این ایام از سیمای شبکه اترک پخش می شود .

در چهارده شب نخست محرم یعنی از شب اول محرم تا شب سیزدهم این ماه که مصادف با شهادت حضرت زین العابدین (ع) می باشد مخاطبان خود را در سوگواریهای این ایام همراهی خواهد کرد .

این مجموعه برنامه تلویزیونی با آیتم هایی نظیر حضور کارشناسان مذهبی و مرثیه سرایان و ذاکرین اهل بیت (ع) ، گزارش مردمی ویژه ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت ، پخش گزارش از عزاداریها و سوگواریهای مردم در گوشه و کنار استان ، مسابقه پیامکی ویژه دهه اول محرم ، شاعران عاشورایی ، دیدار با پیرغلامان ابا عبدا... الحسین (ع) ، بررسی آئین های محرم در خراسان شمالی و پخش مرثیه خوانی و ذکر مصیبت امام حسین (ع) و اصحاب آن حضرت به مناسبت آغاز محرم به روی آنتن می رود.

تهیه کنندگی برنامه 45 دقیقه ای  ویژه محرم که از ساعت 21:15 تا 22:00 به صورت زنده از سیمای اترک به روی آنتن می رود برعهده محسن سرداریان است و دستیاران تهیه نیز آقایان شادروز امانی و رضا اسماعیلی هستند  .

از دیگر عوامل تولید و پخش این برنامه تلویزیونی ؛ کارگردان تلویزیونی مسعود انفرادی ، مجریها علی رضوانی و حجت الاسلام اسدی ، گزارشگران زینب باقری و حسین موحدی تصویربرداران حسین بهادری و ایمان بدری ، صدابردار امیر بیاتی هستند .