Skip to Content

ویژه برنامه های شبکه اترک در رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام رضا (ع)

ویژه برنامه های شبکه اترک در رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی، شبکه اترک به مناسبت رحلت پیامبر اکرم ص ،شهادت امام حسن مجتبی ع و شهادت امام رضا ع ویژه برنامه های مدینه در ماتم نی ناله رواق هشتم اشک سرخ را تولید و پخش می کند.

صدا اترک برای شهادت امام رضا ع ، ویژه برنامه رواق هشتم را با هدف تبیین چرایی ملقب شدن حضرت علی بن موسی (ع) به نام  رضا و راه های کسب رضایت خداوندتولید می نماید.

در این برنامه تلاش می شود ویژگیهای شخصیتی امام رضا (ع)  و فضایل اخلاقی و کرامات  ایشان برای مخاطبان تبیین شود همچنین در این برنامه گزارشهایی از سطح شهر بجنورد  و برخی از شهرستانها از جمله گفتگو با اهل سنت راز و جرگلان و گفتگو با  زائران استان خراسان شمالی،زائران پیاده و زائران از کشورهای دیگر  در مشهد مقدس از طریق ارتباط با گزارشگر اطلاع رسانی شود همچنین گفتگو با شاعران استانی و پخش مداحی و کارشناس مذهبی از دیگر بخشهای برنامه می باشد .     
ویژه برنامه رواق هشتم به تهیه کنندگی زهرا حیدری پنجشنبه ساعت 9 و نیم صبح به روی انتن می رود.

زیارت اولی ها ،زائر حرم و ضامن من میشوی؟ از دیگر آیتم های این برنامه است .
صدای اترک  ویژه برنامه مدینه در ماتم را با هدف تبیین ویژگی های اجتماعی شخصیت پیامبر اسلام(ص) و  امام حسن مجتبی(ع) تولید می نماید.

در این برنامه که به مناسبت سالروز شهادت حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع) پخش خواهد شد با دعوت از کارشناسان مذهبی سعی می شود بخش هایی از شخصیت اجتماعی این دو بزرگوار در بعد همسایه .خانواده و هم نوع بررسی و تبیین شود همچنین بخش های گزارشی .مداحی. پیامک و تلفن شنوندگان برخی از آیتم های این برنامه خواهد بود.
ویژه برنامه مدینه در ماتم به تهیه کنندگی سمانه سفید گر چهارشنبه ساعت 9 صبح به صورت زنده و مستقیم به روی انتن می رود.
سیمای اترک با ویژه برنامه نی ناله به تهیه کنندگی فروزانفر چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 10 الی 11 و 30 دقیقه به صورت زنده به روی انتن خواهد رفت
و همچنین ویژه برنامه اشک سرخ به تهیه کنندگی خدادایان چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 21 به روی انتن می رود