سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه 22 بهمن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه 22 بهمن

Loading the player...

ویژه برنامه راهپیمایی 22بهمن به   تهیه کنندگی آقای محسن سرداریان از سیمای شبکه اترک پخش میشود

ویژه برنامه روز 22 بهمن سیمای شبکه اترک در قالب دو گروه مستقر در استودیو و واحد سیار مستقر در مسیر راهپیمایی به پوشش این مراسم می پردازد .

این ویژه برنامه تلویزیونی از ساعت 9:00 صبح روز سه شنبه مصادف با یوم ا... 22 بهمن آغاز و تا ساعت 11:45 ادامه خواهد یافت ا. نعکاس لحظه به لحظه حضور حماسی مردم همیشه در صحنه خراسان شمالی در راهپیمایی 22 بهمن در این ویژه برنامه لحاظ شده است .

دیگر آیتمهای این ویژه برنامه را پخش نماهنگ ، دعوت و حضور میهمان ، پخش موسیقی زنده ، ارتباط تلفنی با مسئولان استانی و همه شهرستانهای استان ، ارتباط زنده با گروه واحد سیار مستقر در مسیر راهپیمایی و برگزاری مسابقه پیامکی است.

تهیه کنندگی بخش استودیویی این ویژه برنامه تلویزیونی را محسن سرداریان برعهده دارد. از عوامل مرتبط با این برنامه می توان به علی اکبر رضوانی و آرش ضرغامی ، احمد قدوسی ، محمد یحیی آبادی و خانم بنائیان به عنوان مجریان ، مجتبی تدبری بعنوان کارگردان تلویزیونی ، عباس کیانپور و رسول فرحبخش و حسین بهادری  بعنوان تصویربرداران گزارشهای برنامه و تدوینگران ایمان بدری ، حسین بهادری و رسول فرحبخش اشاره کرد.

صدا برداران احسان حسن پور و احسان صابریان ، تصویربرداران استودیو مهدی رحیمی کوهستان ، رضا اسکندری ، علی سبحانی ، علی حسن نیا و عباس کیانپور ؛ دستیاران صدا و تصویر اشکان رادمان و مسعود احمدنیا ؛ دستیار تهیه رضا اسماعیلی و طراح برنامه نیز عباس ناصری هستند.

تهیه کنندگی بخش واحد سیار مستقر در مسیر راهپیمایی نیز بر عهده علی رحیمی استو  رضا اسماعیلی ، علی ظریفیان ، جلال میرزایی ، محمد خدادادی و عباس کیانپور تصویربرداران این تیم ؛ فرامرزی کارگردان ؛ اشکان رادمان دستیار صدا و تصویر و احسان حسن پور صدابردار گروه واحد سیار هستند.