Skip to Content

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در خراسان شمالی برگزار می‌شود

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در خراسان شمالی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی خراسان شمالی،محسن زاهد احمدی دبیر پانزدهمین  دوره مسابقات قران و عترت مرکز خراسان شمالی گفت: مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در بجنورد برگزار می‌شود و همکاران صداوسیما و خانواده محترمشان تا 15 آبان ماه فرصت دارند برای این دوره از مسابقات از طریق پرونده شخصی ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در مرحله استانی در آذر ماه برگزار می‌شود و تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته تا شاهد برگزاری باشکوه مسابقات قرآن و عترت در صداوسیمای مرکز استان باشیم.

دبیر پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اظهار کرد: این دوره از مسابقات در یازده رشته برگزار می‌شود که می‌توان به ترتیل، قرائت، حفظ سه جزو و یک جزو، روخوانی و روانخوانی، آثار پژوهشی و آثار کتبی و تذهیب اشاره کرد.

وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات در رده سنی کودکان 4 تا 7 سال به صورت نقاشی با موضوع آیه‌ قرآنی. بالوالدین احسانا و رده‌های سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال برگزار می‌شود و تنها خانواده رسانه می‌توانند در مسابقه و رشته های مختلف ذکر شده ثبت نام کنند.

زاهد احمدی گفت: بعد از برگزاری این دوره از مسابقات در مرحله استانی داوری این مسابقات در تهران انجام می‌شود و  نفرات برتربه مسابقات کشوری راه می‌یابند که در پایان از نفرات برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.