سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

پایان مهلت ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن؛ 3 روز دیگر - نمایش محتوی خبر

 

 

پایان مهلت ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن؛ 3 روز دیگر

پایان مهلت ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن؛ 3 روز دیگر

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛ محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: پایان مهلت ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن؛ ٤ روز دیگرمتقاضیان مسکن ملی در مرحله چهارم ثبت‌نام که در ٢٢ استان کشور در حال انجام است فقط تا پنج‌شنبه این هفته فرصت ثبت‌نام دارند.


محمودزاده گفت: مرحله نخست ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهر‌هایی که در آن‌ها اراضی جدید احصا شده است تا روز پنج شنبه ادامه دارد.


وی گفت: این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهر‌های فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصا شده در تعدادی از شهر‌های واقع در ۲۲ استان کشور از جمله (ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، مازندران، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان رضوی، اردبیل، اصفهان، خراسان جنوبی و هرمزگان) برنامه‌ریزی شده است.


معاون وزیر راه گفت: متقاضیان این شهر‌ها از تاریخ بازگشایی سامانه که ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه (١٨ دی‌ماه) بود، ثبت‌نام را شروع کردند و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه (٢٥ دی‌ماه) فرصت دارند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس https://tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


وی گفت: با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصاء شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد.