سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

پرداخت تسهیلات کرونا به هنرمندان خراسان شمالی - نمایش محتوی خبر

 

 

پرداخت تسهیلات کرونا به هنرمندان خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان شمالی؛ معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون ۵۰۶ نفر از پرداخت تسهیلات کرونا به هنرمندان خراسان شمالی هنرمندان استان ۷۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات کرونا دریافت کرده اند.

طهماسبی با بیان اینکه این میزان تسهیلات داده شده از ابتدای کرونا تا کنون بوده است، افزود: حدود ۴۰ میلیارد ریال از تسهیلات پرداخت شده در سه ماهه نخست امسال به ۹۷ نفر از هنرمندان بوده است.


وی گفت: امسال ۱۵۹ نفر هنرمند برای دریافت بیش از ۵۵ میلیارد ریال تسهیلات کرونا تقاضا دادند که با تقاضای ۹۷ نفر از هنرمندان موافقت شده و مابقی هم در دست بررسی است.

طهماسبی اضافه کرد: این تسهیلات از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید تا سقف یک میلیارد ریال با تنفس ۶ ماهه و اقساط ۵۴ ماهه و با سود چهار درصد با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال به استان تخصیص داده شده بود.


مهلت برخورداری از تسهیلات حمایتی کرونا تا پایان شهریور ۱۴۰۰ تمدید شد و متقاضیان چنانچه تاکنون موفق به دریافت تسهیلات نشده اند می‌توانند با مراجعه به سایت http://corona-kara.mcls.gov.ir، نسبت به ثبت نام یا تکمیل مدارک اقدام کنند.