سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

پلمپ ۳ باغ تالار در مانه و سملقان - نمایش محتوی خبر

 

 

پلمپ ۳ باغ تالار در مانه و سملقان

پلمپ ۳ باغ تالار در مانه و سملقان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی، مهدی مهران فر گفت: طرح نظارت پلیس بر تالار‌ها با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا با توجه به قرمز بودن وضعیت  شهرستان، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان به اجرا در آمد.
وی افزود: در طی انجام این طرح، ۳ باغ تالار عروسی این شهرستان که ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی لازم را رعایت نکرده بودند برابر دستورالعمل صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا پلمپ شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان گفت: با توجه به شیوع گسترده این بیماری و احتمال انتشار آن بین مردم نظارت‌های همگانی پلیس در این خصوص با جدیت پیگیری می‌شود و پلیس بر اجرای دقیق مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و آمادگی اعمال محدودیت‌های بیشتر اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار داده است.
مهران فر گفت: با توجه به اینکه این ویروس بسیار خطرناک بوده و در صورت انتشار وسیع و عدم اقدامات فوری درمانی می‌تواند به سرعت، مرگ فرد مبتلا را رقم بزند از تمامی شهروندان و اصناف می‌خواهیم هشدار‌های لازم و تدابیر لحاظ شده را جدی بگیرند و با مأموران انتظامی نیز در امور نظارتی و پیشگیری همکاری لازم را داشته باشند.