Skip to Content

پنجمین جشنواره شعر خراسان شمالی برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره شعر خراسان شمالی برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره شعر خراسان شمالی برگزار می‌شود

 

معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری پنجمین جشنواره شعر استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ رضا رضایی با اعلام این خبر افزود: پنجمین جشنواره شعر استان با هدف اعتلای شعر، استعداد یابی شاعران جوان، تعامل شاعران با یکدیگر و آشنایی آنان با تازه ترین آثار یکدیگر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در بخش اصلی موضوع اشعار بخش اصلی آزاد خواهد بود و در بخش جنبی شاعران می‌توانند آثار خود با موضوعات ادبیات دینی، ادبیات دفاع مقدس، شعارسال و ادبیات انقلاب به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رضایی، به شرایط شرکت در جشنواره اشاره کرد و گفت: ارسال آثار در تمام قالب‌های شعری، ارسال ٣ اثر توسط هر شاعر و اشعار نباید قبلا در نشریه و کتابی چاپ شده و یا در جشنواره‌ای شرکت داده شود.

وی مهلت ارسال آثار از سوی شاعران را تا ١٠ اسفند ماه سال جاری اعلام  و تصریح کرد: زمان برگزاری جشنواره  ١٩  اسفند ماه است.

لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه پنجمین جشنواره شعر استان مستقر در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٣٢٢٣٤٤١٢ داخلی ١٢٧ تماس حاصل نمایند.

منبع : ایسنا