رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

پيام نوروزي مهندس پرويزي استاندار خراسان شمالي به هموطنان و مردم شريف استان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پيام نوروزي مهندس پرويزي استاندار خراسان شمالي به هموطنان و مردم شريف استان

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

يا مقلب القلوب و الابصار                 يا مدبر اليل و النهار

يا محول الحول و الاحوال                 حول حالنا الا احسن الحال

نوروز يكي از الطاف پروردگار و يكي از با شكوه ترين جلوه هاي رحماني با نسيم روحبخش بهاري از راه مي رسد  نوروز ارمغان بهار است و بهار يادآور تولدي دوباره، آغاز روئيدن و سبز شدن طبيعت است .

نوروز باستاني كهن ترين جشن گيتي و رشته پيوند نسل هاي گذشته و حال است كه با آموزه هاي اسلامي تحكيم يافته و همواره بازگشت به زيبايي و خوبي را براي اقوام و فرهنگ هاي مختلف سرزمين كهن ايران اسلامي به ويژه ساكنين سرافراز"اترك" به ارمغان آورده است .

مردم خراسان شمالي در سالي كه گذشت با صبر و بردباري تنگناهاي اقتصادي را پشت سر گذاشتند و سالي كه پيش رو دارند به لطف خدا سالي سرشار از كار و تلاش، تدبير و اميد و اراده و استوار براي عمران و آباداني اين مرز و بوم و رفع تنگناها براي ايجاد جامعه سالم و با نشاط در سايه وحدت و همدلي خواهد بود .

صميمانه ترين تبريكات را از سرزمين مرزبانان سلحشور اترك نشين، ديار مومنان پاكدل خراسان شمالي ، باب الرضا (ع) و گنجينه معرفت ها به مردم عزتمند ايران اسلامي به ويژه هم استاني هاي عزيز اعم از فارس، تات، كرمانج، ترك، تركمن و بلوچ كه سال ها در اين ديار پر افتخار با وحدت و همدلي در كنار هم زندگي همراه با عزت و اقتدار داشته اند  تقديم مي دارم .

خداوند منان را سپاسگزاريم كه در سال حماسه سياسي و اقتصادي مردم شريف خراسان شمالي هم گام با مردم غيور ايران اسلامي با حضور گسترده خود در پاي صندوق هاي رأي در 24 خرداد حماسه سياسي را تحقق بخشيدند و در راستاي اهداف بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت تدبير و اميد گام هاي ارزشمندي براي تحقق حماسه اقتصادي بر داشته شد .

اميدوارم در سال 93 در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي (دامت بركاته ) در خصوص مقاوم سازي اقتصاد كشور و با تدبير دولت جناب آقاي دكتر روحاني در سايه همدلي و وحدت همه اقوام استان با استفاده از كليه ظرفيت هاي موجود شاهد رونق اقتصادي، رشد و توسعه همه جانبه اين خطه از ميهن اسلامي باشيم .

از خداوند بزرگ براي هم استاني هاي عزيز و زائرين امام هشتم علي ابن موسي الرضا(ع) سالي سرشار از موفقيت و بهروزي را خواستارم .

منبع :واحد مرکزی خبر