سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

پیام تبریک مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی به مناسبت روز خبرنگار - نمایش محتوی خبر

 

 

پیام تبریک مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی به مناسبت روز خبرنگار

دانلود

پیام تبریک مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی به مناسبت روز خبرنگار

دیر زمانی است که فتح قله های اندیشه ورزی و آگاهی بخشی در دستان پرتوان و عرق ریزان روحی انسانهایی قرار دارد که تصویرگران زمان خویش و نگارنده حق و حقیقت اند .
قلمهایی که به چرخش در می آیند ، دوربین ها و میکروفون هایی که روشن می شوند و اندیشه هایی که بارور شده ؛ به باور تبدیل می شوند ، همه و همه در سایه عشق و ارادت به سرزمین مادری است که پرچم سربلندی را به حرمت خون شهداء  همچون شهدای اصحاب رسانه و شهید محمود صارمی ، با شکوه و سرافراز به اهتزاز درآورده است.
در دنیایی که امپراطوریهای رسانه ای و معاندان نظام با تمام تنوع و تکثر، حقیقت انسانیت را وارونه جلوه داده و با بمباران خبری و مدیریت افکار عمومی ، یأس و ناامیدی را مخابره می کنند ، این خبرنگاران هستند که چون لشگر عظیم بر آمده از عشق به وطن و با پیشانی نوشت ولایتمداری و درس آموخته مکتب سپهد شهیدحاج قاسم سلیمانی ، با تمام توان در این آوردگاه پا به میدان نهاده ؛ تا شرافت و انسانیت و حریت و آزادگی را فریاد زنند.
هفدهم مرداد ماه "روز خبرنگار" فرصت مغتنمی است تا ضمن تبریک این مناسبت ؛ از مجموعه تلاشهای ارزشمند تمامی همکاران محترم اصحاب خبر و رسانه در سراسر استان خراسان شمالی ، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ؛ موفقیت و سربلندی روزافزون در مجاهدتهای سترگ و فداکارانه فرهنگی شما دلاوران خستگی ناپذیر در جنگ نرم را از خداوند متعال مسئلت نمایم .
باشد با دیده بانی تیزبین یکایک شما عزیزان؛ چراغ روشن اطلاع ر سانی و پیشرفت و بالندگی خطّه پرگهر باب الرضا "علیه السلام" پر فروغ تر باشد.......والسلام....۱۴۰۰/۵/۱۶  حمید قربانی جم