سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۱ آبان ۱۴۰۰

کرمانشاهی زیبا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کرمانشاهی زیبا

دانلود

اهداف برگزاری جشنوارهپویانمایی و برنامه‌های عروسکی:دومین جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی امسال با هدف ایجاد نشاط و شادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه برگزطار می شود.

برگزاری جشنواره پویا نمایی با هدف رقابت سازنده و شناسایی ظرفیت‌های قابل سرمایه گذاری طراحی شده که زمینه را برای کشف استعدادهای مختلف و احیای هنر و صنعت تولیدات عروسکی فراهم می‌کند.


محورهای جشنواره:جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی، در 6 بخش اصلی پویانمایی ( مجموعه و سریال پویانمایی؛ فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند، موشن گرافیک و جلوه­های بصری و عروسکی(مجموعه و سریال و فیلمنامه ) و 6 بخش موضوعی (شعارسال، مقاومت و دفاع مقدس، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، تهاجم سیاسی و فرهنگی و دستاوردهای اجتماعی یا مقابله با آسیب های اجتماعی) برگزار می­‌شود و بخش­های فرعی جشنواره نیز شامل بخش‌های آموزشی، تبلیغاتی، عنوان بندی، هویت بصری، دانشجویی، دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، فرهنگی، شعار سال و مقابله با آسیب­های اجتماعی و بخش ویژه طرح و فیلمنامه است.


زمان برگزاری:

دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی با شعار ایران پویا، کرمانشاه زیبا از ۱۸ تا ۲۰ تیر در کرمانشاه برگزار می‌شود.