سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

کوبیدن بر طبل تفرقه ممنوع - نمایش محتوی خبر

 

 

کوبیدن بر طبل تفرقه ممنوع

دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛استاندار خراسان شمالی در نشست هماهنگی سفیران مشارکت انتخابات بر صحت و سلامت برگزاری و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: حق نداریم به بهانه ایجاد شور و نشاط رقابتکوبیدن بر طبل تفرقه ممنوع انتخاباتی اصل نظام را زیر سوال ببریم چرا که دشمنان زیر سوال بردن اصل نظام و عدم توسعه اسلام را در منطقه و جهان هدفگذاری کرده اند.
محمدعلی شجاعی با تاکید بر انسجام و هم افزایی برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم گفت: سفیران مشارکت انتخابات استان با بیش از ۱۰۰ برنامه در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف فعالیت خواهند داشت.
وی مردم را عنصر اصلی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: اینکه امروز بزرگان کشور‌های اروپایی و آمریکایی دنبال مذاکره با ایران هستند نشان دهنده قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
شجاعی با بیان اینکه میزان مشارکت مردم استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۵.۲ درصد بالاتر از میانگین کشوری بود، گفت: باید با آسیب شناسی شرایط بهتری را برای انتخابات پیش رو فراهم کنیم.
استاندار خراسان شمالی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای کاهش میزان مشارکت در انتخابات افزود: دشمن به دنبال سیاه نمایی و ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت با هدف دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات است و ما باید بر اساس شرع، عقل و منطق با تمام توان فارغ از نگاه‌های سیاسی و کنار گذاشتن اختلافات شرایط حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم کنیم تا با انسجام و هم افزایی شاهد شکست بعدی استکبار جهانی باشیم.