سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

گزارش پوشش رسانه ای سفر رئیس قوه قضائیه به استان خراسان شمالی - نمایش محتوی خبر

 

 

گزارش پوشش رسانه ای سفر رئیس قوه قضائیه به استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی صداوسیما مرکز خراسان شمالی ؛ در سفر یک روزه رئیس محترم قوه قضائیه به استان خراسان شمالی ، شبکه اترک با تهیه و پخش برنامه های مختلف تولیدی وهمچنین با پخش زنده ورود و مصاحبه رئیس محترم  قوه قضائیه به استان در محل فرودگاه بجنورد ، جلسه و سخنرانی دیدار با کارکنان قضایی و اداری دادگستری، شورا‌های حل اختلاف، جلسه با مسئولان استان و همچنین دیدار با جامعه نخبگان و گروه‌های جهادی، پخش زنده جلسه شورای اداری استان ، پخش زنده سخنرانی رئیس قوه قضائیه ، پخش زنده نشست خبری و اطلاع رسانی دقیقی از این سفر به مخاطبانش داشت.

همچنین شبکه اترک قبل و هنگام سفر نیز با تهیه و تولید برنامه های مختلف و با ریاست کل دادگستری استان ، مصاحبه با استاندار و فرماندار خراسان شمالی در بخش های مختلف خبری و برنامه های روتین صدا و سیما ، مخاطبان شبکه استانی را از اهداف و جزئیات سفر رئیس قوه قضائیه به استان مطلع کرد .

سیمای اترک با تولید و پخش برنامه های مختلف ،  پخش زنده سخنرانی رئیس قوه قضائیه در فرودگاه ، پخش زنده جلسه شورای اداری استان در محل استانداری ، پخش زنده نشست خبری ، پخش زیرنویس و همچنین در برنامه های روتین خود ( صبح تازه و شبهای اترک ) گزارش کاملی از این سفر به مردم شریف استان ارائه داد.

صدای اترک هم با تهیه و پخش بیش از 500 دقیقه برنامه ضمن پخش زنده مصاحبه ورود به استان  ، سخنرانی ، جلسه شورای اداری و پخش زنده نشست خبری ، پوشش جلسات و... در قالب برنامه های مختلف ( صبح اترک ، پیام اترک ، دنگ کرمانجی و ایشق گجه لر) شنوندگان را از برنامه ها و اهداف این سفرآگاه ساخت.

واحد خبرمرکز نیز با تولید ویژه برنامه «گفتگوی ویژه خبری » و پخش 100 دقیقه خبر تلویزیونی و 95 دقیقه خبر رادیویی و انجام ارتباط زنده با شبکه های سراسری و ارسال 65 خبر مکتوب و گزارش تلویزیونی با حضور 10 گروه  خبری در مرکزو شهرستان های استان برای پوشش سفر ریاست محترم قوه قضائیه و اعضای هئیت همراه تلاش کرد.

 فضای مجازی مرکز نیز ضمن اطلاع رسانی از سفر رئیس محترم قوه قضائیه ، در حین سفر هم با بارگذاری بیش از 45 پست ویدیویی و مکتوب و بیش از 50 دقیقه ویدیو شامل مصاحبه، سخنرانی ، جلسه شورای اداری ، نشست خبری و اخبار مربوط به سفر در وب سایت و فضای مجازی مرکز سفر رئیس قوه قضائیه به استان را پوشش داد .