سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

گفتگو ویژه انتخا بات - نمایش محتوای صدا

 

 

گفتگو ویژه انتخا بات

Loading the player...
گفتگو ویژه انتخا بات

برنامه گفتگو برنامه تولیدی است که با حضور کارشناسان و مسئولان حوزه انتخابیه استان از جمله  " معاون سیاسی امنیتی استاندار ، مدیر کل سیاسی استانداری ، مدیر کل انتخابات و امور اجتماعی خراسان شمالی ،دبیر و اعضاء هیات نظارت شورای نگهبان در استان ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  ، مدیران کل شهری و روستایی استانداری  و دیگر مسئولین استانی " بصورت میزگرد به بررسی مسائل مرتبط با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری به ویژه تحلیل حضور حماسی مردم در انتخابات ، ترغیب به خدمت رسانی و دیگر مباحث روز می پردازد.

در این برنامه آنونس هایی با کلام حضرت امام (ره ) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... خامنه ای و گزارش های مردمی در خصوص یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و دوره چهارم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز پخش می گردد.

برنامه گفتگو هر هفته پنج شنبه به مدت 60 دقیقه در ساعت 13 ، با مخاطبی عام ، موضوعی اجتماعی و با ساختاری کلامی از صدای استانی مرکز خراسان شمالی ( رادیو اترک ) و با    تهیه کنندگی علی اکبر رضوانی و گویندگی یحیی نیکدل و جواد اسکندری پخش می شود.