سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

یلدا با شبکه اترک همراه باشید - نمایش محتوی خبر

 

 

یلدا با شبکه اترک همراه باشید

یلدا با شبکه اترک همراه باشید

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ،  «شب یلدایی» عنوان ویژه برنامه سیمای اترک است که در شب یلدا میهمان هم استانی‌ های عزیز خواهد بود. این ویژه برنامه به تهیه کنندگی آقای رسول فرحبخش و محسن سرداریان در 2 استودیو ی مجزا با دکور های متنوع ،سنتی و  زیبا  به صورت زنده پخش خواهد شد .

«شب یلدایی» سعی می‌کند با پخش برنامه ای کامل با قسمت های مختلف از جمله : ارتباط زنده با بیمارستان های استان و مصاحبه با کادردرمان ، پخش گزار ش های مردمی ، تولید بخش های جذاب،گزارش از پرستاران و مدافعان سلامت به مناسبت روز پرستار، ارتباط زنده با برنامه های درحال پخش همکاران پرتلاش رادیو ، گزارش مرتبط با آداب و رسوم مردم استان در شب یلداهای گذشته و موسیقی و ترانه این شب را برای هم استانی‌ ها خاطره انگیز کند . حضور پزشکان و پرستاران استان در برنامه ، تبریک ویژه تولد حضرت زینب ( ص ) و روز پرستار به کادر درمان و همچنین میهمانان دیگرمانند : معلم نمونه استان، بزرگان ،  هنرمندان و خوانندگان هم استانی همراه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی لحظات شاد و مفرحی به ارمغان می آورد . بخش نمایشی با بازی عروسک صبرخان برنامه برای مخاطبان دیدنی خواهد کرد . دروبین مخفی، دورهمی مجازی ویژه شب یلدا با موسیقی و ترانه‌های شاد محلی با حضور خوانندگان، موسیقی تصویرهای شاد و شعر شب یلدا از دیگر بخش های مفرح برنامه «شب یلدایی» هستند .

دیگرعوامل این برنامه عبارتنند از  : مجریان خانم آهی ، خانم سروی و آقای قدوسی.گزارش گران آقای حسن نیا و آقای روشندل

«شب یلدایی»ازساعت 30/20الی 23  از سیمای اترک روی آنتن می رود.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان شمالی  با تولید 2 فیلم کوتاه ، گزارش وپویش مردمی «دورهمی مجازی»، معرفی برنامه‌ ها به صورت گرافیکی در سایت و صفحات مجازی مرکز ،  تهیه و ارسال فایل های مردمی تقدیر از کادر درمان ، شعرخوانی ، عکس نوشته ، استوری موشن در دو موضوع شب یلدا و تولد حضرت زینب ( ص ) تلاش می کند طولانی ترین شب سال را مردم در سلامت سپری کنند .