حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

خانه مهر

روزهای فرد  ساعت‌  صبح10

خانه مهر عنوان برنامه ایست که ساعت 10 صبح روزهای فرد به روی انتن سیمای اترک می رود. آیتم سلامت،گزارش مردمی،آیتم آشپزی و... از جمه مهم ترین بخش های...

شب های اترک با حضور خادمین اربعین

هر شب  ساعت‌  21

برنامه شبهای اترک، از مهمترین برنامه های شبکه استانی است. این برنامه مخاطب زیادی از میان اقوام مختلف دارد و باید در ساخت آن به سلیقه اقوام...

انعکاس دستاوردهای انقلاب در اترک

صداوسیمای خراسان شمالی در ویژه برنامه‏های به دستاوردهای انقلاب درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‏پردازد.دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

تاييد پنج قطعه موسيقي توليدي شبکه اترك

« گندم » ، «‏مقصدفرد‏ا» ، «بوک ‏وزاوا (عروس‏وداماد)» ، «پارمن» و «جوانی» عنوان پنج قطعه موسيقايي تولید شبکه اترک است كه در شوراي عالي موسيقي و سرود...دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

بر آستان نیاز در صدای اترک

"برآستان نیاز" عنوان برنامه رادیویی است که از صدای اترک رادیوخراسان شمالی شنیده می شود.یک‌شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۷

دیدار مديران شبکه استاني اترک با خانواده شهيدان امامي فر

مديرکل صداوسيماي خراسان شمالي به همراه تعدادي از مديران شبکه استاني اترک با خانواده شهيدان علي ، حسن و رضا امامي فر ديدار کرد.دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷

پلاک هشت

صدای اترک با ویژه برنامه« پلاک هشت» شنوندگان خود را در هفته دفاع مقدس همراهی می کند.این برنامه با هدف  تبیین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس،...شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شب های شیدایی

شب های شیدایی عنوان برنامه ای است که  ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس به مرور و انعکاس رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس پرداخته و با...شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در هفته دفاع مقدس

صداوسیمای خراسان شمالی با برنامه های ویژه یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارد.شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

پخش مراسم رژه نیروهای مسلح ازشبکه اترک

همزمان با آغاز هفته «دفاع مقدس افتخارآمیز ملت ایران» مراسم رژه نیروهای مسلح در مرکز استان‌ خراسان شمالی به صورت زنده از شبکه‌ی تلویزیونی اترک پخش می...شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

پخش زنده مراسم رژه هفته دفاع مقدس از شبکه اترک

پخش زنده رژه هفته دفاع مقدس از شبکه اترک شنبه ۳۱ شهریور ساعت 8:30 صبح شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷


زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 23:30

    فیلم سینمایی دوشنبه 140 دقیقه

  • 01:50

    مستند ایرانی 30 دقیقه

  • 02:20

    تصویر موسیقی محلی 5 دقیقه

  • 02:25

    دلنوازان 35 دقیقه

  • 03:00

    سریال 80 دقیقه

  • 04:20

    آفرینش 10 دقیقه

  • 04:30

    اذان صبح 30 دقیقه

  • 05:00

    اوج هیجان 65 دقیقه

  • 06:05

    مسابقه ضد گلوله 55 دقیقه

  • 07:00

    سلام آبادی(بازپخش) 30 دقیقه

  • 07:30

    صبح اترک (زنده) 65 دقیقه

  • 08:35

    رنگی رنگی بازپخش 45 دقیقه

  • 09:20

    اقلیم 40 دقیقه

  • 10:00

    خانه مهر زنده 60 دقیقه

  • 11:00

    اخبار 25 دقیقه

  • 11:25

    نیایش و اذان ظهر 5 دقیقه

  • 11:30

    یاد یاران 20 دقیقه

  • 11:50

    قاب آزاد 25 دقیقه

  • 12:15

    سریال (بازپخش) 45 دقیقه

  • 13:00

    تکرار برنامه شبانه 60 دقیقه

  • 14:00

    فیلم سینمایی 90 دقیقه

  • 15:30

    زنان قصه ما 60 دقیقه

  • 16:30

    انیمیشن کودک 42 دقیقه

  • 17:12

    نیایش و اذان مغرب 38 دقیقه

  • 17:50

    کولاک 35 دقیقه

  • 18:25

    سریال 55 دقیقه

  • 19:20

    خیابان انقلاب پلاک 40 40 دقیقه

  • 20:00

    اخبار 20 دقیقه

  • 20:20

    اقلیم استان 40 دقیقه

  • 21:00

    شبهای اترک(زنده) 60 دقیقه

  • 22:00

    ترنم شبانه (زنده)

  • 23:30

    فیلم سینمایی

شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
دنگ کرمانجی 19:10
صدای روستا 20:30
خبر سراسری 21:00
حرف حساب 21:35
ترنم شبانه (زنده) 22:00
خبر سراسری چهارشنبه 00:00
شبهای ایران چهارشنبه 00:30
ترنم شبانه چهارشنبه 02:00
بوستان حکمت چهارشنبه 03:00
در حریم نور چهارشنبه 03:30